Telewizor hotelowy · IBQ-LG-65UK762H-DS · 2026
Seria UK762H · Telewizor hotelowy
LG 65UK762H
65" · 4K UHD · NanoCell
NanoCell 65" z Pro:Centric — telewizor hotelowy do apartamentów z Google Cast i AirPlay.
IPTV Ready Smart TV AirPlay LAN WiFi CI+ Klasa F
LG 65UK762H
Autoryzowany dystrybutor
LG Electronics
Specyfikacja techniczna
Przekątna ekranu 65" (164 cm)
Rozdzielczość 4K UHD
Typ panelu NanoCell
System operacyjny webOS Pro
Obsługa IPTV Multicast, Unicast
System zarządzania Pro:Centric Direct, Pro:Centric Cloud
HDMI 3× HDMI
USB 2× USB
LAN (RJ-45) Tak
WiFi Tak
CI+ Tak
Chromecast / Google Cast Tak
AirPlay Tak
Wymiary (bez podstawy) 1454 × 838 × 57.7 mm
Masa (bez podstawy) 21.6 kg
Montaż VESA 300x300
Pobór mocy 155 W
Pobór maks. 190 W
Tryb czuwania 0.5 W